Hubnutí a spalování tuku

Efektivní hubnutí - Bodytec EMS trénink 

…způsob jak nastartovat své tělo ke spalování tuků, rychlému hubnutí a tvarování postavy a snížení objemu tukových tkání

...způsob, jak se rychle a elegantně dostat z nekonečného kolotoče diet, které mají vetšinou za následek  JOJO efekt končící nárůstem hladiny tuku.

Z důvodu nedostatku pohybu, sedavého zaměstnání a nadměrného stresu má většina lidí svaly - zesláblé, zmenšené neboli atrofované.

Tento stav má i další velmi špatný následek - zpomalení metabolismu.

Bodytec během 20 minutového tréninku intenzivně aktivuje 90% veškerého tělesného svalstva a rozproudí látkovou výměnu.

Svaly začínájí růst a to je začátek té správné cesty protože …

…aktivní svaly jsou jako neustále spalující motor, který může doslova spálit uložený podkožní tuk.

…čím vice svalové hmoty máme, tím více kalorií spálíme a tím snadněji lze regulovat tělesnou hmotnost a efektivněji tvarovat postavu.

…svaly spotřebovávají více energie než tukové tkáně.

...každý půl kilogram svalové hmoty navíc představuje navýšení bazálního metabolismu o 100kcal denně

...bazální neboli klidový metabolismus ( když ležíme, sedíme, spíme ) spotřebuje 70-75% veškerého výdeje a proto čím více máme svalů, tím více klidové energie spálíme

POZOR !!!

Nízkoenergetické diety dlouhodobě snižují bazální metabolismus a odbourávají  svalovou hmotu. To je velký problém hlavně u žen, které berou posilování jako mužskou záležitost a úlohu svalů při redukci váhy a spalování tuků neznají. Aby však mělo posilování smysl, musí být prováděno správně a navíc je nutné neustále a postupně zvyšovat zatížení, kdy svaly musí překonávat stále větší odpor.

Bodytec trénink pod vedením zkušených instruktorů je zárukou správného provádění cviků ( což se v posilovně ne vždy daří ) tak i postupné zvyšování zátěže, aby se brzy dostavily požadované výsledky. 

Je třeba uvědomit si i fakt, že aerobik, běh, jízda na kole apod. zajišťují mírné zvýšení okamžitého výdeje energie, jednoznačně však nevedou k nárůstu svalové hmoty a tím i k dlouhodobému spalování.

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay