Exkluzivně: Dara Rolins o Bodytec tréninku!*

Dara Rolins – nejznámější klientka studia Bodytec v Karlíně díky své profesi „chodí s kůží na trh“ denně a díky tomu je pro ní péče o svůj zevnějšek věcí zcela přirozenou. My jsme rádi, že můžeme naším 20 minutovým tréninkem malinko přispět k tomu, že Darča vypadá opravdu báječně a pozitivní energie z ní doslova tryská.

Jak se k Bodytecu dostala a co jí na něm baví se dočtete v následujících řádcích…

Cítíš na sobě přínos EMS tréninku ? Jak jsi Bodytec objevila ?

Doporučil mi ho kamarád, můj tanečník Martin. A taky mi o něm vykládal další známý, DJ Brian. Prostě se o vás mezi lidma, které zajímá zdravý životní styl, mluví!

Jak dlouho už chodíš a jak často ?

Myslím, že skoro od začátku, takže skoro rok a půl.
Bodytec si dávám dva krát v týdnu. Mezitím mám v týdnu ještě i klasické tréningy v posilce, plus cardio doma, na páse. Možná se někdo může divit, že je toho moc. Ale cvičení v Bodytecu vám “dá zabrat” a přitom zabere jen 2o minut. A vše ostatní pak hodinu. Samozřejmě že cvičení vždy přizpůsobujeme náročnosti a druhu ostatních tréningů. Nikdy nejdu do mrtva, ale představa, že se přestanu hýbat je pro mě v podstatě nepředstavitelná. A navíc, když jste v rukách odborníka, není se čeho bát.

Co tě na EMS ( elektrická stimulace svalů ) tréninku Bodytec nejvíc zaujalo?

To, že při tomto cvičení nejde ošidit žádnou část těla. A to že to stoprocentně funguje a výsledky jsou neuvěřitelně čitelné. Poskočil mi zadek a na mém pověstném pekáči buchet jich je ještě víc !

Vyhovuje ti, že není potřeba nosit nic s sebou ?

To je samozřejmě další, velmi příjemný a bonus. Netřeba myslet na to, jestli mám sbalenou tašku a vyprané věci na cvičení.

Klientům říkáme, že ke cvičení je třeba vyladit i jídelníček, aby se dostavil kýžený efekt.  Upravovala jsi nějak svůj nebo jíš “správně” neustále ?

Beru to jako naprostou samozřejmost. Jídlo je podmínkou správného přístupu ke cvičení i k životu. Bez toho, že lidi přestanou jíst nesmysly se v jejich životech nikdy nic nezmění a tělo už vůbec ne.

Komu bys tento trénink doporučila?

Proboha, snad úplně všem, bez rozdílu! Speciálně pro ty, kdo nemají čas na dlouhé tréninky v posilce je Bodytec neskutečně efektivním řešením, jak prospět svému tělu a zdraví.

Podobné příspěvky