Posilování pánevního dna?!*

Věděli jste, že EMS trénink BODYTEC je v tuto chvíli asi nejúčinnější metodou posílení svalů pánevního dna.

Elektrické impulsy Bodytecu si neomylně najdou cestu k důležitým a běžnou vůlí velmi těžko aktivovatelným svalům uvnitř naší pánve.

Pánevní dno je tvořeno třemi vrstvami svalů, které dohromady tvoří dno břišní dutiny. Udržuje tedy vnitřní orgány ve správné poloze a zároveň kooperuje s hlubokými svaly zádovými, příčným břišním svalem, bránicí a zadními snopci vnějších šikmých svalů v tzv. tělesném jádru. Ochablé pánevní dno tedy nejen způsobuje inkontinenci, ale zároveň kvůli němu můžeme mít potíže s páteří, u mužů navíc může dojít i k poruchám potence.

Horní vrstva svalů pánevního dna komunikuje i s břišním svalstvem. Proto přes aktivní a pružné pánevní dno vede cesta i k plochému a především funkčně efektivnímu břišnímu svalstvu. Což opět působí preventivně proti zvýšenému tlaku na meziobratlové ploténky a vzpřimovače páteře.

Proto až vás zase ve studiu vyzveme při provádění cviků k podsazení pánve a sevření hýžďových svalů, uvědomte si, kde až pocítíte účinek našich impulsů.  Právě v tu chvíli makají a sílí i svaly o nichž velká část běžné populace, která ještě kouzlo Bodytecu neobjevila, ani pořádně neví cool

Podobné příspěvky