Výmluvy, které u nás neobstojí*

1. NA CVIČENÍ NEMÁM ČAS! Jedno intenzivní cvičení Bodytec, o jehož intenzitě se vám ve fitku může jenom zdát vám zabere jen 20 min. Můžete jej stihnout i během odpolední pauzy. Intenzitu impulse a tím I náročnost cvičení 
si nastavíte podle svých momentálních schopností. Už 
jeden trénink týdně přináší výsledky.

2. NESNÁŠÍM PŘEPLŇENÉ FITKO! V Bodytecu Karlín jste jen vy maximálně druhý cvičící – máme jen dva stroje. Domluvte se s kamarádem, kamarádkou, partnerem, dcerou, kolegou a máte jistotu, že s vámi bude cvičit vždy někdo známý.

3. NEVÍM JAK A CO CVIČIT! V Bodytecu Vás celým tréninkem provádí zkušené trenérky a cviky řadí s ohledem na vaši fyzičku a vaše případné preference. Následně pak kontrolují správné provádění cviků tak, aby efekt cviku na danou partii byl maximální.

4. NEVÍM JAK SE SPRÁVNĚ NA CVIČENÍ OBLÉCT A OBOUT Tuto starost naši klienti opravdu neřeší. Speciální cvičební oděv dostanou od nás. Cvičí se naboso nebo v ponožkách.

5. NENÍ MI PŘÍJEMNÉ SVLÉKAT SE VE SPOLEČNÝC ŠATNÁCH V Bodytecu Karlín jste v šatně sami a k dispozici v ní máte sprchu, veškeré mycí potřeby, antiperspiranty, gely na vlasy, tělová mléka, fén apod.

6. NIKDY JSEM NESPORTOVAL. Bodytec EMS trénink je určen pro každého bez ohledu na trénovanost. Na zkušebním tréninku se pobavíme o vašich aktuálních sportovních aktivitách a take o očekáváních, která od Bodytecu máte a dle toho upravíme náročnost tréninků a míru zátěže. Začínat budeme těmi nejjednoduššími cviky a postupně přidávat dle vašich pocitů.

7. NEMŮŽU CVIČIT, PROTOŽE MNE BOLÍ….. EMS trénink ve své původní podobě byl vlastně elektroléčbou používanou lokálně na bolavá kolena, kyčle, kotníky apod. Dnešní forma EMS tréninku, to je aktivace svalů celého těla a může vám pomoci zpevnit tělo a udržet se fit nebo dokonce zlepšit váš stav i ve chvíli, kdy máte pocit, že bolavé koleno, kyčel, záda vás připravují o možnost sportovat.

STAČÍ JEN VYZKOUŠET!

Podobné příspěvky