Posilování pánevního dna ?!

publikováno: 9. 6. 2015

Věděli jste, že EMS trénink BODYTEC je v tuto chvíli asi nejúčinnější metodou posílení svalů pánevního dna.

Elektrické impulsy Bodytecu si neomylně najdou cestu k důležitým a běžnou vůlí velmi těžko aktivovatelným svalům uvnitř naší pánve.

Pánevní dno je tvořeno třemi vrstvami svalů, které dohromady tvoří dno břišní dutiny. Udržuje tedy vnitřní orgány ve správné poloze a zároveň kooperuje s hlubokými svaly zádovými, příčným břišním svalem, bránicí a zadními snopci vnějších šikmých svalů v tzv. tělesném jádru. Ochablé pánevní dno tedy nejen způsobuje inkontinenci, ale zároveň kvůli němu můžeme mít potíže s páteří, u mužů navíc může dojít i k poruchám potence.

Horní vrstva svalů pánevního dna komunikuje i s břišním svalstvem. Proto přes aktivní a pružné pánevní dno vede cesta i k plochému a především funkčně efektivnímu břišnímu svalstvu. Což opět působí preventivně proti zvýšenému tlaku na meziobratlové ploténky a vzpřimovače páteře.

Proto až vás zase ve studiu vyzveme při provádění cviků k podsazení pánve a sevření hýžďových svalů, uvědomte si, kde až pocítíte účinek našich impulsů.  Právě v tu chvíli makají a sílí i svaly o nichž velká část běžné populace, která ještě kouzlo Bodytecu neobjevila, ani pořádně neví cool

 

komentáře (0)

Pošlete svůj komentář

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay