Odstranění bolesti zad

Bodytec EMS trénink je velmi účinnou a přitom šetrnou metodou v boji proti bolestem zad a svalovým dysbalancím.

Bolest zad ustupuje rychle - často již při prvním tréninku BODYTEC pocítíte úlevu.

Jak je to možné ?

Nosné svaly, jako jsou hluboko ležící zádové svaly, břišní svaly, svaly sedací a pánevního dna jsou většinou ochablé, těžko trénovatelné a jejich vědomé používání a kontrolování je v této stresu plné době v každodenním životě zcela zapomenuto.

Díky tomu jsou tak rozšířené bolesti zad nebo problémy s inkontinencí.

Bodytec trénink zasahuje a aktivuje tyto hluboko položené autochtonní svaly ( nepodléhající vědomé vůli ), účinně je namáhá, čímž se efektivně odstraňuje nerovnováha svalstva a zlepšuje se celkový tělesný i duševní stav.

Opravdu to funguje ?

Jistě. Klasický silový trénink ovlivňuje především povrchové svaly narozdíl od Bodytec EMS tréninku, který posiluje zároveň hlouběji umístěné posturální zádové svaly udržující vzpřímenou polohu páteře. Impulsy dodané externí elektrickou stimulací aktivují každý malý sval a dostávají ho na své specifické silové optimum. Bodytec umožňuje upravit svalové dysbalance a ovlivnit symetrii svalového napětí v těle.

Elektrická stimulace svalů řeší problémy, které se obvykle objevují u běžných silových tréninků se zátěžemi - eliminuje nadbytečný nápor na obratle a tím i nápor na pasivní pohybový aparát.

Používané svaly dosáhnou lepšího klidového napětí díky neustálému střídání zvýšeného svalového napětí a svalové relaxace. Navozená svalová koordinace může zmírňovat a ovlivňovat šlachové záněty. Prostor mezi obratli se zvětšuje a tím se optimalizuje zásobování meziobratlových plotýnek živinami.

EMS Bodytec trénink je na rozdíl od klasických svalových tréninků, velmi šetrný ke kloubům, šlachám a dalším vazivovým tkáním.

Bodytec  trénink umožňuje systematicky předcházet bolestem zad a dle několik provedených studií zmírňuje bolesti zad po 2 až 6 týdnech tréninku:

během 2-4 týdnů se snížila četnost a doba trvání obtíží až o 80%,

bolest zad může dokonce zcela vymizet  - doba trvání každodenních typických bolestí zad (způsobená např. zvedáním těžkých břemen, chůzí, shýbáním se, těžkou fyzickou prací, sportem, řízením auta nebo sezením po delší dobu) se zlepšila až o 30%.

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay