Proč Bodytec

20 MINUT - JEN TOLIK TRVÁ BODYTEC EMS TRÉNINK 

BODYTEC JE ...

Nejefektivnější cvičení na dnešním trhu - FITNESS 21. STOLETÍ 

Překotný vývoj přináší neuvěřitelné novinky ve všech oblastech našeho života. Proč nevyužít pokroku a nejnovějších technických vymožeností v oblasti formování těla, která jsou dnes k dispozici ? Bodytec je skvělým řešením pro dnešní rychlou dobu !

EMS ZNAMENÁ ...

Electro Muscular Stimulation – elektrická stimulace svalů

Metoda pochází z vesmírného výzkumu, kde využívali tuto technologii při rehabilitaci atrofovaného svalstva kosmonautů ve stavu beztíže.
V 90. letech byla vyvinuta nová generace EMS strojů, které se rozšířily ve vrcholovém sportu a rehabilitaci.

Nyní se tato neskutečně efektivní metoda šíří i do komerční fitness sféry.

EMS TRÉNINK JE  ... 

Cvičení celého těla s použitím elektrických impulsů.
Centrální nervový systém normálně neustále vysílá elektrické impulsy, kterými ovládá veškerou svalovou činnost a tím i věškeré naše konání.

FUNGUJE GENIÁLNĚ ...

EMS trénink geniálně využívá tohoto přirozeného principu a jen jej zesiluje tak, aby byly aktivovány povrchové i hluboko ulžené svalové vrstvy, jež se těžko aktivují běžným tréninkem.

Bodytec velmi intenzivně aktivuje naráz až 90% veškerého svalstva proudem nízkého napětí, který nejen že je bezpečný, ale při cvičení i velmi efektivní. Navíc velmi šetrný tím, že nezatěžuje šlachy a klouby. Proto je vhodný pro každého bez ohledu na věk a trénovanost.

K ČEMU AKTIVOVAT 90 % SVALŮ ?

Pro zdravý život je důležitý energetický význam aktivních svalů. Náš sedavý a stresující životní styl však způsobuje, že máme málo aktivních svalů, vydáváme málo energie a tělo pak tu nadbytečnou ukládá ve formě tuku.

Bodytec má jedinečnou schopnost svaly velmi intenzivně aktivovat a posílit. Rostoucí svaly spotřebovávají více energie uložené v podkožním tuku. 

Aktivní svaly jsou jediným orgánem, který je schopen spálit podkožní tuk.

20 MINUT TRÉNINKU BODYTEC TÝDNĚ jedinečná cesta k aktivnímu a pevnému tělu !!!

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay