Všeobecné obchodní podmínky a prohlášení o ochraně osobních údajů

Všeobecné obchodní podmínky e-shopu a zpracování osobních údajů

1 OBECNÁ USTANOVENÍ

1.1 Tyto Všeobecné podmínky se použijí na nákupy dárkových voucherů prostřednictvím objednávkového formuláře ( dale jen e-shop) na webu www.bodytec.cz uskutečněné mezi Vámi jako kupujícím a naším zákazníkem a námi jako prodávajícím a provozovatelem klubu Bodytec.

1.2 Eshop je provozován společností Bodytec CZ s.r.o. se sídlem v Praze 8 - Karlín, Thámova 183/11, PSČ 186 00, IČ 29219094, zapsané v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka ……...

Kontakt na nás je: telefon: 284 685 209, e-mail: info@bodytec.cz

1.3 Eshop prodává vouchery na naše služby. Tyto služby jsou poskytovány v klubech Bodytec.

2 VZTAH MEZI PROVOZOVATELEM (PRODÁVAJÍCÍM) A ZÁKAZNÍKEM (KUPUJÍCÍM)

2.1 Bodytec CZ s.r.o. odpovídá za poskytnutíí voucheru na služby, které jste si koupili a za následné přijetí voucheru v klubu Bodytec.

2.2 Vy jste odpovědni za zaplacení objednaného voucheru a za jeho užití před uplynutím doby platnosti.

3 OBJEDNÁVKA VOUCHERŮ

3.1 Aby byla vaše objednávka platná, musíte na objednávkovém formuláři vyplnit všechny požadované údaje.

3.2 Před odesláním objednávky zkontrolujte všechny údaje, které jste vyplnili. Jakmile nám zašlete řádně vyplněný objednávkový formulář, jste jím vázáni.

3.3 Smlouva mezi vámi a námi je uzavřena v momentě řádného doručení objednávky k nám a jejím přijetím námi. Vy obdržíte informační e-mail o tom, že vaše objednávka byla přijata. Formální přijetí vaší objednávky není nutné.

3.4 Uzavřená smlouva může být měněna, nebo zrušena pouze smlouvou s námi, nebo na základě těchto Všeobecných podmínek a na základě zákona.

3.5 Odesláním objednávky souhlasíte s těmito Všeobecnými podmínkami. Rovněž tímto potvrzujete, že jste starší 18ti let a jste seznámeni s těmito Všeobecnými podmínkami.

3.6 Smlouva se řídí českým právem a případné spory budou rozhodovány českými soudy.

4 DODÁNÍ VOUCHERU

4.1 Objednaný voucher vám bude dodán prostřednictvím české pošty nebo primo na recepci klubu Bodytec. Prosím zapamatujte si, že naše služby vyžadují předchozí objednání.

4.2 Voucher obdržíte v závislosti na vybraném způsobu placení. Pokud je vaše platba uskutečněna bankovním převodem, obdržíte voucher okamžitě poté, co my obdržíme platbu za voucher; tj. obvykle jsou to tři pracovní dny od data, kdy jste platbu poslali nám. Pokud se platba uskutečňuje prostřednictvím platební brány PayPal, obdržíte voucher okamžitě po dokončení online platby. Jestliže platíte v klubu, obdržíte voucher na místě po zaplacení.

4.3 Voucher je platný po dobu šesti, resp. dvanácti  měsíců od data jeho doručení vám – doba platnosti je uvedena na přední straně voucheru. Službu musíte vyčerpat během doby platnosti. Po této době platnost voucheru vyprší.

5 DODÁNÍ VOUCHERU SE SPECIÁLNÍM BALÍČKEM

5.1 Můžete si vybrat dárkové balení voucheru; dárkové balení voucheru je poskytováno bezplatně.

5.2 Pokud si dárkové balení nezvolíte při objednávání voucheru, můžete o něj požádat dodatečně v klubu.

6 PODMÍNKY UŽITÍ VOUCHERU

6.1 Všechny podmínky týkající se voucheru najdete uvedeny na voucheru.

6.2 Voucher nemůže být použit po uplynutí doby platnosti.

6.3 Voucher může být použit pouze jednou.

6.4 Voucher může být převeden na jinou osobu.

6.5 Voucher může být vyměněn za peníze, a to během 14ti dnů od jeho dodání vám, prostřednictvím e-mailového odstoupení od smlouvy, které nám zašlete. Po této době již voucher nemůže být vyměněn za peníze.

6.6 Neodpovídáme za škodu, ztrátu nebo odcizení voucheru.

6.7 Platnost voucheru je 6 nebo 12 měsíců od data zakoupení – tato informace je uvedena na přední straně.

7 REKLAMACE

7.1 Kupující má právo službu zakoupenou přes e-shop reklamovat. Reklamace musí být učiněna bez zbytečného odkladu, nejpozději během pěti pracovních dnů od poskytnutí služby. Musí být písemná a musí jasně specifikovat reklamované vady. Reklamaci nám musíte poslat e-mailem, nebo poštou na adresu uvedenou v článku 1.2 výše. Vaši reklamaci prozkoumáme během třiceti dnů od jejího obdržení a budeme vás kontaktovat. Pokud bude reklamace oprávněná, nabídneme vám nový voucher na služby a pokud to není možné, vrátíme vám cenu voucheru.

8 CENA A PLATBY

8.1 Cena za produkt (službu), bude spolu s podmínkami produktů uvedena na webové stránce www.bodytec.cz. Cena za stejný produkt může být různá v závislosti na vývoji cen.

8.2 Platbu je možné provést následujícími způsoby:

a) bankovním převodem: cena musí být odeslána během 24 hodin od objednání voucheru. Nicméně cena musí být připsána na náš účet během čtyř pracovních dnů od učinění objednávky;

b) systémem PayPal: platba je provedena přímo po objednání;

c) V klubu prostřednictvím benefit partnerů: Flexi Pass, Sodexo Cafeteria, Benefity.cz, Benefity management a další.

Rezervace termínu platby v klubu je nutná předem na tel.: 284 685 209.

9 ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

9.1 Kupující má právo od smlouvy odstoupit bez udání důvodu, do 14 dnů od doručení voucheru.

9.2 Odstoupení od smlouvy musí být učiněno písemnou formou e-mailem nebo dopisem na adresu : Bodytec CZ s.r.o., Thámova 183/11, Praha 8, 186 00

9.3 Pokud vznikne nárok na vrácení peněz, peníze vám převedeme do 14 dnů poté, co obdržíme zrušení smlouvy a číslo vašeho bankovního účtu.

10 OSOBNÍ ÚDAJE

10.1 S vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s příslušnou českou legislativou (zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Vyplněním vašich osobních údajů souhlasíte s jejich užitím a nakládáním v souladu se zákonem a za účelem poskytnutí služby. Vaše údaje neposkytneme žádné třetí osobě.

10.2 Vyplněním vašich osobních údajů souhlasíte s tím, že budete dostávat marketingové nabídky buď e-mailem, nebo ve formě sms.

10.3 Váš souhlas se zpracováním vašich osobních údajů můžete odvolat a to písemně e-mailem, nebo dopisem, zaslaným na adresu uvedenou článku 1.2.

11 ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

11.1 Potvrzujete, že souhlasíte s těmito Všeobecnými podmínkami ve znění, které je platné v okamžiku, kdy objednáváte příslušný produkt /službu.

11.2 Tyto Všeobecné podmínky můžeme kdykoli změnit. Nemáme povinnost vás o takových změnách informovat a objednáním služeb vždy akceptujete platné znění Všeobecných podmínek.

11.3 Vztahy neupravené v těchto Všeobecných podmínkách se řídí příslušnými ustanoveními českého práva.

Provozovatel shromažďuje při každé návštěvě internetových stránek přenosová data návštěvníka (IP adresa, odkazující URL, prohlížeč, platforma, čas návštěvy, provedené hledání, navštívené stránky). Internetové stránky používají „cookies“, jejichž povolení je v dispozici návštěvníka.

Při shromažďování informací dle tohoto odstavce nejde o shromažďování osobních údajů, neboť návštěvník není osobně identifikovatelný.

Použití souborů cookies můžete odmítnout pomocí příslušných nastavení ve vašem prohlížeči. Vezměte však na vědomí, že pokud tak učiníte, nebudete pravděpodobně moci využívat všechny funkce webu našich SLUŽEB. Používání služeb AdWords, Google Analytics a Display Advertising můžete odmítnout navštívením stránky https://www.google.com/settings/ads.

 

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay