redukce celulitidy

Zmírnění celulitidy - pomerančové kůže - je s tréninkem Bodytec velmi snadná a efektivní.

Vysoký účinek tréninku Bodytec spočívá v jeho vícestrannosti. Aktivuje k činnosti svaly, čímž redukuje hladinu uloženého tuku a povzbuzením krevního oběhu a lymfy dochází ke zpevnění vazivové tkáně.

A nyní pomaleji a obšírněji…

Masivní eliminaci pomerančové kůže zajistí speciální Anticelulitidní program na strojích Miha Bodytec.

Elektické impulsy tohoto programu mají frekvenci cca 10x nižší než při posilovacích programech,ale jsou trvalé – bez pauz – resp. pauzičky jsou tak krátké, že efekt, který cítíte se dá popsat jako by vám na povrch kůže útočilo letmými dotyky hejno špendlíků. Tento program pomáhá posílení a napnutí vazivové tkáně, povzbuzuje krevní oběh a rozproudí pohyb lymfy, díky čemuž dochází k odvodu nadbytečných tukových buněk a uložených toxických usazenin látkové výměny.

Našim klientkám doporučujeme pro co nejrychlejší efekt pravidelný a intenzivní Bodytec svalový trénink v kombinaci s anticelulitidním programem, čímž pomůžeme k aktivaci a zrychlení metabolismu a snížení nadbytečného tělesného tuku.

Dobře trénované svaly napínají vrchní pokožku, která se stává pružnější a hladší.

Důležitá je vytrvalost – netrénovaný sval, jak známo,  opět rychle ochabuje.

Výhodou Bodytecu je, že čas na 20 minutový trénink 1x týdně najde opravdu každý, kdo má skutečný zájem o to udržet dosaženého stavu, vypadat a cítit se fresh.

A o čem vlastně ta celulitida je ?

Důležité je si uvědomit, že celulitida je především problémem pokožky a nikoli problémem "tukovým." Právě proto se objevuje především v partiích, které jsou méně zásobeny krví, jako jsou hýždě nebo stehna, a tam, kde je menší množství kolagenu

Příčinou celulitidy je špatná životospráva, kvůli které se tělo zanáší toxiny a nestrávenými metabolity a postrádá minerály a vitamíny. Přispívá také nedostatek pohybu a zanedbávaný přísun tekutin. Tukové buňky na sebe vážou do toxiny a zvětšují se. Tuk tlačí na cévky a vlásečnice, čímž zabraňuje správnému proudění krve a lymfy. Povolená vazivová tkáň již není schopna udržet zvětšené tukové buňky a ty vytláčejí kůži vzhůru a vznikají ony známé “hrbolky a prasklinky”.

Dispozice žen k celulitidě jaou bohužel dané geneticky.

Ženy mají tenčí kůži a případné změny v podkoží jsou více viditelné. Podkoží je dvakrát silnější než u mužů a má méně pevnou strukturu. Kolagenová vlákna pojivové tkáně jsou u žen umístěna rovnoběžně, zatímco u mužů sítovitě. Podíl tukové tkáně je u žen téměř dvojnásobný.

Celulitida je problematika mnohofaktorová, takže vždy dochází k souběhu několika negativních vlivů. Vedle špatné životosprávy, nedostatku pohybu a stresu hrají zásadní roli též genetické dispozice a především negativní vliv ženských hormonů, zvýšená spotřeba nikotinu a alkoholu. Ženy mají též častější problémy s žilním systémem a s lymfatickou drenáží.

Lymfa musí volně proudit a odvádět z těla usazeniny látkové výměny a toxické látky.

Bodytec trénink vám zajistí, že zároveň zpevňujete svaly, tím hubnete a tvarujete postavu, zrychlujete metabolismus, rozhýbete lymfatický systém a ještě eliminujete celulitidu.

No nezní to jako splněný sen mnoha žen  ?

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay