Výhody bodytecu

OBROVSKÁ ÚSPORA ČASU – pouhých 20 minut cvičení Bodytec přináší takové výsledky, jakých by bylo možno dosáhnout při konvenčním tréninku ve fitness studiu na mnoha strojích po dobu několika hodin (podle individuální zdatnosti).

REDUKUJE SVALOVOU DYSBALANCI - Bodytec současným procvičováním všech hlavních svalových skupin brání nevhodné jednostranné zátěži, která hrozí při nesprávném cvičení s činkami nebo třeba jen špatným sezením u počítače.

NEZATĚŽUJE KLOUBY A ŠLACHY – nedochází k jejich přetěžování jako při konvenčním odporovém tréninku.

BOJ S CELULITIDOU - Bodytec zlepšuje prokrvení vazivové tkáně, zlepšuje krevní a mízní oběh, tím pomáhá k opětovnému napnutí kůže a velmi účinně potírá příznaky tzv. pomerančové kůže a preventivně působí proti vzniku křečových žil.

POSILUJE SVALY PÁNEVNÍHO DNA – Bodytec je v současné době asi nejúčinnější metodou jejich tréninku, a tím i velmi spolehlivým nástrojem v boji s inkontinencí, problémy s prostatou a v poporodní rehabilitaci.

NEJEFEKTIVNĚJŠÍ AKTIVACE SVALŮ - Bodytec vyvolává silnější a intenzivnější svalové kontrakce, než je možné vyvolat vědomě . Ve srovnání s konvenčním posilováním se aktivují povrchové i hlubší skupiny svalů, což vede k lepší koordinaci uvnitř svalu i lepší souhře několika svalů. 

ZVYŠUJE VÝKONNOST SPORTOVCŮ – zvyšuje vytrvalost, dynamiku a rychlost.

ZLEPŠUJE POCIT POHODY – cvičení Bodytec zvyšuje tvorbu endorfinů – hormonu dobré nálady a snižuje úroveň stresových hormonů, takže se po cvičení cítíte báječně a plni energie.

Stáhněte si aplikaci zdarma
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Apple iTunes
QR kód mobilní aplikace Bodytec na Googleplay